Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 22.02.2022 r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

24
02.2022

„Jeśli jest obok was ktoś, kogo kochacie, jesteście szczęściarzami. A jeśli ta osoba i was darzy miłością - możecie mówić o prawdziwym błogosławieństwie. Jeśli zaś marnujecie czas dany wam na tę miłość, jesteście głupcami.”

Richard Paul Evans, Stokrotki w śniegu

22 lutego 2022 roku odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, którego tematem była książka pod tytułem „Stokrotki w śniegu” której autorem jest Richard Paul Evans.

"Stokrotki w śniegu" to jeden z największych bestsellerów Richard Paula Evansa, pisarza okrzykniętego przez czytelniczki Lekarzem Dusz. Poruszająca opowieść o potędze miłości i odwadze, jakiej potrzeba, aby stawić czoła swoim winom.

Zły. Okrutny. Bezwzględny. Tyle i aż tyle można o nim powiedzieć. James Kier jest człowiekiem, który nie dba o nikogo – ani o swoją żonę, ani o syna. Liczy się tylko on sam. Kiedy gazety donoszą, że zginął w wypadku, wszyscy nareszcie mogą powiedzieć, co o nim sądzą. Tylko że James żyje. A to, co słyszy na swój temat, jest dla niego szokiem. Wyrządził w życiu wiele zła, a teraz postanawia wszystko naprawić. Jednak nie jest to łatwe, a lista skrzywdzonych jest długa. Okazuje się, że najmocniej wspiera go osoba, którą zranił najbardziej. Czy zdąży ocalić tę miłość? Czy wraz z nią przyjdzie wybaczenie?

Kolejne spotkanie odbędzie się 22 marca 2022 roku o godzinie 1500.

Tematem spotkania będzie książka pod tytułem „A między nami wspomnienia” Gabrieli Gargaś.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie zdj.

    zdj.