Dziś naszą bibliotekę odwiedziła wyjątkowa grupa – dzieci z grupy przedszkolnej z Żelisławic.
Mali goście poznawali świat książek, zwiedzili bibliotekę i wysłuchali krótkiego czytania. Nie zabrakło też uśmiechów i ciekawych pytań!
Dziękujemy za odwiedziny i już czekamy na kolejne spotkania!